O FIRMIE
O nas
Nasza misja
Dlaczego my
Inwestycje
Aktualności
Nasze realizacje
Szkolenia
Terminy szkoleń
Obsługa klienta
FAQ
Partnerzy
Warunki współpracy
USŁUGI
Strony internetowe
Sklepy internetowe
Oprogramowanie dla firm
Hosting
Promocja w internecie
Materiały filmowe
Materiały fotograficzne
Materiały graficzne
PRODUKTY
Active Web 3
Active Web CMS
Mobile Software Design
Opti Combo
KONTAKT
STREFA PARTNERA
+48 880186241 | biuro@miacom-studio.pl
0
Nowoczesny system zarządzania
treścią na stronie www
... teraz to Ty decydujesz ...
1
Tworzymy rozwiązania dla
Twojego Biznesu
... nie pozwól się wyprzedzić konkurencji ...
2
Rozwiązania E-Commerce
Sklepy internetowe
... nie ograniczaj swojej sprzedaży, teraz możesz być wszędzie ...
3
Hosting
dla Twojego Biznesu
... bezpieczeństwo Twojej firmy ...
Aktualności
więcej ...
2016-07-05 Zmiany w usłudze Google Maps API

Ze względu na zwiększającą się ilość zapytań ze strony urzadzeń mobilnych jesli chodzi o usługę Google Maps, firma Google postanowiła wprowadzić pewne ograniczenia, które pozwolą odciążyć serwery.

Zmiany zostały wprowadzone 22 czerwca 2016 r., jedną z głównych jest nieobsługiwanie bezkluczowych wywołań usługi dla adresów zainstalowanych po dacie wprowadzenia zmian. W wyniku czego Użytkownicy systemu Active WEB, którego instalacja została wykonana po wcześniej wspomnianym okresie, mogą zauważyć komunikat "Ups! Coś poszło nie tak", w miejscu wyświetlającej się mapy.

więcej ...
2016-02-10 Rok 2016 przełomowy dla naszej firmy

W związku ze zbliżającym się 10 leciem firmy postanowiliśmy wprowadzić wiele zmian, które znacząco przyczynią się do jej rozwoju i podniesienia standardu. Chcemy by nasza firma kojarzyła się wszystkim naszym klientom oraz partnerom, z jakością i stabilnością. Dlatego też rozpoczęliśmy inwestycje, które planujemy zrealizować w najbliższym czasie.

więcej ...
2016-01-29 Rejestracja pacjentów

Dla jednego z naszych klientów stworzyliśmy system do zarządzania rejestrami pacjentów oraz dokumentów z nimi związanymi. Program pozwala na zakładanie kartotek z historią choroby, pozwala na rejestrowanie wizyt wraz z bezpośrednim wpisem do kartoteki. Pozwala również na prowadzenie rejestrów związanych z dokumentami tj. recepty, zaświadczenia itp.

więcej ...
2016-01-11 MSD - bezpieczeństwo danych w chmurze

Od początku roku 2016 została uruchomiona obsługa platformy MSD na naszych serwerach. Każdy Użytkownik obsługujący aplikacjię w oparciu o platformę MSD może wykupić obsługę swojej aplikcaji bezpośrednio na naszych serwerach lub wykonywać zdalną kopię danych. Rozwiązanie to zwieksza bezpieczeństwo danych oraz pozwala zmniejszyć koszty obsługi.

więcej ...
2015-12-18 Platforma MSD - mobilny dostęp do do Twojej firmy

Dzięki wykorzystaniu platformy MSD przy tworzeniu aplikacji przyszli Użytkownicy otrzymują oprogramowanie, które zwiększa komfort obsługi, wydajność systemu oraz znacznie obniża koszty. Oprogramowanie może być zainstalowane na jednym serwerze, który może znajdować się jako jednostka centralna w naszej firmie lub w profesjonalnych środowiskach serwerowych. Do połączenia z aplikacją wystarczy przeglądarka intenetowa. Bez względu na typ urządzenia platforma dostosuje swoje parametry wyświetlania co pozwala na możliwosć łaczenia się z aplikacją z urządzeń mobilnych.

więcej ...
2015-09-21 Active WEB 3.0 - Premiera

Miło nam jest pionformować, iż z dniem 21 września 2015 roku do naszej oferty wszedł nowatorski system zarządzania treścią - Active Web trzeciej generacji.

System został wyposażony w nowoczesne rozwiązania, które podniosą standard użytkowania dotychczasowej wersji 2.0 SQL.
Nowością jest stworzenie dysku wirtualnego, dzięki któremu użytkownik będzie mógł zarządzać przestrzenią dyskową na serwerze oraz przechowywać dane dotyczące strony. Ponadto zwiększono intuicyjność w zarządzaniu treścią strony dzięki nowemu przejrzystemu interfejsowi. System został wyposażony w szereg nowych pluginów oraz skryptów. Active Web został wzbogacony o nową funkcjonalność - Statystyki, które pozwlają Użytkownikowi sprawdzić efektywność i użyteczność swojego serwisu internetowego.

więcej ...
2015-08-25 Zlecenia Serwisowe

Dla jednego z naszych klientów stworzyliśmy system do zarządzania zleceniami serwisowymi. Zlecenia uwzględniają naprawę wewnętrzną oraz zewnętrzną z podziałem na każdy podzespół oraz rozliczenie naprawy. Dodatkowo program śledzi czas naprawy poprzez informowanie o kończących się terminach zleceń. Pozwala na przeglądnie historii napraw pod kątem urządzenia, podzespołu lub kontrahenta. Istnieje możliwość generowania raportów sumujących rozliczenia, podsumowujących historie napraw i wymiany podzespołów.

więcej ...
2015-08-14 Zamówienia Cukiernia

Dla jednego z naszych klientów stworzyliśmy system do zarządzania produkcją wyrobów cukierniczych na podstawie zebranych zamówień.

więcej ...
2015-06-05 Nowe funkcje ActiveWEB 2.0

Active Web to autorski system zarządzania treścią strony internetowej. System stworzony został przez Miacom Studio w 2008 roku. Od tamtej pory ciągle jest rozwijany. Zaletą systemu jest jego plastyczność i przystosowanie do każdego projektu ponieważ jest to nasz produkt, który bez problemu może być modyfikowany i uzupełniany o kolejne wtyczki.
Active WEB pozwala użytkownikowi cieszyć się działającą stroną również na smartfonach i tabletach. Klient nie musi ponosić dodatkowych kosztów na tworzenie specjalnych stron mobilnych. Strony tworzone w oparciu o system Active WEB są responsywne dzięki czemu dopasowują swój rozmiar do rozdzielczości ekranu. Ponadto program wzbogacony jest o kilka nowych wtyczek: nowa galeria, terminarz, zarządzanie serwerem FTP, wysyłanie ofert drogą elektroniczną, wielojęzykowość strony, itp.

więcej ...
2015-05-29 Contract Management

Dla jednego z naszych klientów stworzyliśmy system do zarządzania umowami. Umowy tworzone są w terenie przez handlowców mobilnych. Program pilnuje by umowa została wypełniona zgodnie z założeniem. Użytkownik może również tworzyć aneksy umów oraz wystawiać dokumenty KP do zadatków. Umowy po podpisaniu są synchronizowane z serwerem głównym, dzięki czemu oryginały umów pozostają do wglądu.

więcej ...
2015-01-05 Sprzedaż internetowa

Stworzyliśmy nowy system obsługi sprzedaży internetowej dla jednego z naszych klientów. System składa się z trzech aplikacji: sklepu internetowego, aplikacji służącej do wymiany danych pomiędzy systemem magazynowo-sprzedażowym wykorzystywanym w firmie oraz aplikacji zarządzającej zamówieniami.

więcej ...
2014-09-30 Generator BZP

Aplikacja pozwalająca na pobieranie informacji z BZP, następnie ich archwizowanie do arkusza excel. Posiada możliwość tworzenia oraz przechowywania różnych projektów z danymi. Aplikacja przekazana została do testów dla jednej z uczelni wyższych w Łodzi.

więcej ...
2014-08-05 Zlecenia Auto Service

Zlecenia Auto Service to nowa aplikacja dedykowana. Służy do zarządzania bazą pojazdów w warsztacie samochodowym. Oprócz kartoteki napraw posiada możliwosć rozliczania mechaników. Aplikacja powstała na specjalne zlecenie jednego z punktów serwisowych.

więcej ...
2014-03-03 Geomaping w Opti Combo

Opti Combo zostało wzbogacone o nowe funkcjonalne rozwiązanie - Geomaping związane z wykonywaniem zestawień dotyczących anlizowania pracy handlowców. Dzięki Geomapingowi użytkownik będzie mógł wygenerować mapę przedstawiającą zakres działania handlowców na poszczególnym terenie z wyszczególnieniem raportu handlowego lub sprzedażowego, okresu działania, marki lub produktu (konfiguracja grup), użytkownika, itp.

więcej ...
2014-02-05 Nowy Active Web 2.0 CMS

Active Web 2.0 to nowa autorska wersja aplikacji służącej do zarzadząnia treścią strony internetowej. Aplikacja zastąpi dotychczasowe rozwiązania dedykowane stosowane przez nas przy tworzeniu stron. Dzięki rozbudowanej strukturze oraz modułowej budowie pozwala na dostosowanie każdego projektu strony.
Modułowość pozwala na instalowanie specjalnie przystosowanych dodatków: banery, galerie, aplikacje API, itp.

więcej ...
2014-01-02 Nowe logo naszej firmy

W roku 2014 firma Miacom zmieniła dotychczsowe logo.

Zadaniem nowego logo jest ułatwienie indetyfikacji firmy  oraz nowych produktów. Ponadto zmiana ta pokazuje, iż Miacom jest firmą elastyczną, która wciąż się zmienia oraz rozwija.

KONTAKT

Miacom Studio Serwis

ul. 11 Listopada 35B/10
95-040 Koluszki

 

 

Biuro Obsługi Klienta:
tel. 880 186 241
Dział księgowości:
tel. 889 008 555
e-mail: biuro@miacom-studio.pl

 

O nas
Aktualności
Szkolenia
Obsługa Klienta
Partnerzy
Nasze realizacje

 

Strony intenetowe
Sklepy internetowe
Oprogramowanie dedykowane
Hosting
Promocja w internecie

 

Active Web CMS
Mobile Software Design
Opti Combo

STREFA PARTNERA