O FIRMIE
O nas
Nasza misja
Dlaczego my
Inwestycje
Aktualności
Nasze realizacje
Szkolenia
Terminy szkoleń
Obsługa klienta
FAQ
Partnerzy
Warunki współpracy
USŁUGI
Strony internetowe
Sklepy internetowe
Oprogramowanie dla firm
Hosting
Promocja w internecie
Materiały filmowe
Materiały fotograficzne
Materiały graficzne
PRODUKTY
Active Web 3
Active Web CMS
Mobile Software Design
Opti Combo
KONTAKT
STREFA PARTNERA
+48 880186241 | biuro@miacom-studio.pl
0
Nowoczesny system zarządzania
treścią na stronie www
... teraz to Ty decydujesz ...
1
Tworzymy rozwiązania dla
Twojego Biznesu
... nie pozwól się wyprzedzić konkurencji ...
2
Rozwiązania E-Commerce
Sklepy internetowe
... nie ograniczaj swojej sprzedaży, teraz możesz być wszędzie ...
3
Hosting
dla Twojego Biznesu
... bezpieczeństwo Twojej firmy ...
Powrót

Mobile Software Design

Platforma Mobile Software Design zaprojektowana została z myślą tworzenia oprogramowania, które pozwoli również na pracę z poziomu urządzeń mobilnych.
W szybki i bezpieczny sposób użytkownik otrzymuje dostęp do swoich danych z każdego urządzenia w każdym miejscu.

 

Dlaczego stworzyliśmy platformę MSD?

Platforma została zaprojektowana między innymi na potrzeby realizacji przyszłych aplikacji dedykowanych. Głównym założeniem projektu było stworzenie platformy skracającej czas realizacji zleceń, łatwej w modyfikacji i co najważniejsze spełniającej najnowsze standardy. Efektem prac jest Mobile Software Design (MSD) wprowadzone do oferty w 2016 roku. MSD stało się głównym narzędziem, na którym tworzone są nasze najnowsze aplikacje. Platforma pozwala wpółpracować nowo tworzonym aplikacjom z urządzeniami mobilnymi lub urządzeniami pracującymi na niestandardowych rozdzielczościach ekranowych w oparciu o standardy silników Gecko oraz WebKit, które obsługują większość standardów internetowych rekomendowanych przez W3C.

 

Funkcjonalność platformy?

Kafelkowe przyciski, inteligentne okna funkcyjne pozwalają na wygodną obsługę oprogramowania na wszystkich urządzeniach. Platforma pozwala na zainstalowanie jej na jednym serwerze, który może służyć jako jednostka centralna w naszej firmie lub w profesjonalnych środowiskach serwerowych. Do połączenia z aplikacją wystarczy przeglądarka internetowa. Bez względu na typ urządzenia platforma dostosuje swoje parametry wyświetlania, co pozwala na możliwość łączenia się z aplikacją za pośrednictwem urządzeń mobilnych.

 

Mobilny dostęp do Twojej Firmy

Mobilność jest kluczowym elementem dzisiejszego biznesu, który zapewnia odpowiednim osobom dostęp do informacji we właściwym czasie. Ty określasz odpowiednie osoby, rodzaje informacji im dostarczanych. Dzięki mobilności zyskuje się stały dostęp do potrzebnych informacji. Mobilność to duże korzyści dla całej firmy, a także dla poszczególnych użytkowników, klientów, partnerów i podwykonawców. Oprogramowanie mobilne pozwala na bieżąco śledzić finanse, zadania, stany magazynowe, sprzedaż, itp. Twojej firmy.

 

Zmniejsz koszty prowadzenia Twojej działalność, zwiększ wydajność

Zastosowanie oprogramowania opartego o platformę MSD zmniejsza koszty prowadzenia Twojej działalności. Dzięki ciągłemu dostępowi do informacji możesz zmniejszyć ilość dokumentów w twojej firmie, przyśpieszyć pracę oraz wydajność, zrezygnować z obsługi dotychczasowych rozwiązań, które są drogie w utrzymaniu z przyczyn zapisów licnecyjnych oraz dużego nakładu w utrzymanie infrastruktury technicznej (stanowiska dostępu - stacjonarne stanowiska komputerowe, inwentaryzatory, kolektory danych). Platforma MSD może być zainstalowana na serwerze firmowym lub z wykorzystaniem infrastruktury technicznej  firm outsourcingowych.

 

Bezpieczeństwo danych w chmurze

Użytkownik obsługujący aplikację w oparciu o platformę MSD może wykupić obsługę swojej aplikacji bezpośrednio na naszych serwerach lub wykonywać zdalną kopię danych. Rozwiązanie to zwiększa bezpieczeństwo danych oraz pozwala zmniejszyć koszty obsługi.

 

KONTAKT

Miacom Studio Serwis

ul. 11 Listopada 35B/10
95-040 Koluszki

 

 

Biuro Obsługi Klienta:
tel. 880 186 241
Dział księgowości:
tel. 889 008 555
e-mail: biuro@miacom-studio.pl

 

O nas
Aktualności
Szkolenia
Obsługa Klienta
Partnerzy
Nasze realizacje

 

Strony intenetowe
Sklepy internetowe
Oprogramowanie dedykowane
Hosting
Promocja w internecie

 

Active Web CMS
Mobile Software Design
Opti Combo

STREFA PARTNERA