O FIRMIE
O nas
Nasza misja
Dlaczego my
Inwestycje
Aktualności
Nasze realizacje
Szkolenia
Terminy szkoleń
Obsługa klienta
FAQ
Partnerzy
Warunki współpracy
USŁUGI
Strony internetowe
Sklepy internetowe
Oprogramowanie dla firm
Hosting
Promocja w internecie
Materiały filmowe
Materiały fotograficzne
Materiały graficzne
PRODUKTY
Active Web 3
Active Web CMS
Mobile Software Design
Opti Combo
KONTAKT
STREFA PARTNERA
+48 880186241 | biuro@miacom-studio.pl
0
Nowoczesny system zarządzania
treścią na stronie www
... teraz to Ty decydujesz ...
1
Tworzymy rozwiązania dla
Twojego Biznesu
... nie pozwól się wyprzedzić konkurencji ...
2
Rozwiązania E-Commerce
Sklepy internetowe
... nie ograniczaj swojej sprzedaży, teraz możesz być wszędzie ...
3
Hosting
dla Twojego Biznesu
... bezpieczeństwo Twojej firmy ...
Powrót

Strony internetowe

Strona internetowa stała się nieodzownym elementem w prowadzeniu polityki marketingowej firmy. Nasze strony internetowe są nie tylko wizytówką przedsiębiorstwa ale skuteczną formą promocji jej wizerunku.

W relacji z Klientem stawiamy na potrzebę zrozumienia zasad prowadzenia jego biznesu, znalezienia brakujących elementów wizerunku firmy, których uzupełninie pozwoli na zwiększenie efektu promocji w internecie.

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, dzięki czemu Klient może mieć pewność, iż nie poniesie zbędnych kosztów związanych z jego realizacją. Projekt strony wykonywany jest na podstawie ustaleń z Klientem według naszej lub jego koncepcji. Wykonywane strony tworzymy w oparciu o autorski system CMS - ActiveWeb, wykorzystujące nowatorskie rozwiązania, dzięki czemu obsługa lub późniejsza aktualizacja jest intuicyjna i prosta.

PROCES TWORZENIA STRONY WWW:

  • Analiza potrzeb Klienta - ustalenia dotyczące stawianych celów przez Klienta przy tworzeniu projektu, poznanie specyfiki prowadzenia działalności oraz zebranie materiałów informacyjnych.
  • Koncepcja - stworzenie koncepcji działania, która zostaje przedstawiona Klientowi w celu wybrania optymalnego rozwiązania.
  • Projektowanie - w momencie pełnej akceptacji wcześniejszych ustaleń następuje tworzenie szablonu projektowanej strony z wykorzystaniem zebranych materiałów.
  • Wdrażanie - w zależności od zastosowanego rozwiązania wykorzystanego przy tworzeniu strony następuje wdrożenie projektu do narzędzi odpowiedzialnych za spójność działania.
  • Testowanie - sprawdzenie poprawności wykonywanych procedur.
  • Finalizacja - po pełnej akceptacji strona instalowana jest na serwerze, a Klient otrzymuje bezpłatne szkolenie z zakresu administracji.

 

Strony responsywne
Wykonujemy strony responsywne, które dostosowują się do urządzeń mobilnych. Strony są zgodne z najnowszymi standardami oraz spełniają warunki stron mobilnych zgodnie z algorytmem, który został zastosowany przez firmę Google.

Zarządzanie treścią strony - CMS
Strony przygotowane są do współpracy z naszym autorskim systemem CMS Active Web 3. Active Web umożliwia samodzielne zarządzanie treścią strony internetowej, pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze ze względu na brak konieczności angażowania osób posiadających wiedzę programistyczną. [dowiedz się więcej]

Optymalizacja SEO
Wszystkie projekty są wykonane pod kątem optymalizacji SEO - search engine optimization. Wykorzstywane technologie przy tworzeniu projektu, jak i konfiguracja parametrów w kierunku content marketingu zwiększa indeksowanie strony w wyszukiwarkach internetowych.

Upublicznianie projektu
W momencie aktywowania strony wykonujemy jej publikację poprzez zgłoszenie do najpopularnijszych przeglądarek internetowych. Wykonujemy wpis do najlepiej ocenianych katalogów SEO oraz tworzymy lub aktualizujemy wizytówkę firmy Google, dzięki temu projekt ma większe szanse na szybsze zaistnienie na forum internetowym.
 

KONTAKT

Miacom Studio Serwis

ul. 11 Listopada 35B/10
95-040 Koluszki

 

 

Biuro Obsługi Klienta:
tel. 880 186 241
Dział księgowości:
tel. 889 008 555
e-mail: biuro@miacom-studio.pl

 

O nas
Aktualności
Szkolenia
Obsługa Klienta
Partnerzy
Nasze realizacje

 

Strony intenetowe
Sklepy internetowe
Oprogramowanie dedykowane
Hosting
Promocja w internecie

 

Active Web CMS
Mobile Software Design
Opti Combo

STREFA PARTNERA