O firmie
O nas
Inwestycje
Aktualności
Polityka prywatności
Oferta
Tworzenie stron www
Sklepy internetowe
Pozycjonowanie
Hosting
Aplikacje internetowe
Grafika i multimedia
Serwis i administracja
Google Ads
Cennik
Strony internetowe
Sklep internetowy
Identyfikacja wizualna
Obsługa techniczna
Realizacje
Kontakt

Aplikacje internetowe

Kiedy potrzebujesz maksymalnego usprawnienia pracy
w Twoim biznesie

Aplikacje internetowe to dedykowane rozwiązania pozwalające tworzyć nowe narzędzia dopasowane do wewnętrznych procesów pracy firmy lub obsługi klienta. Jest to oprogramowanie, które tworzone jest zgodnie z Twoimi wymaganiami w oparciu o przeprowadzoną analizę, w skład której wchodzą procesy przedsiębiorstwa związane np. z obiegiem dokumentacji, przepływem informacji, segmentem klienta oraz procesowaniem spraw.

Wiele firm decyduje się na wdrożenie aplikacji dedykowanej w momencie, gdy pewne wykonywane procesy stają się utrudnieniem pod kątem przetwarzania wielu danych, dopilnowywania terminów itp. Aplikacja dedykowana pozwala usprawnić takie procesy, dzięki czemu eliminujemy wiele błędów natury ludzkiej oraz zwiększamy wydajność pracy. Budowa aplikacji jest złożonym procesem, który wiąże się z dużym nakładem pracy opartym o liczne konsultacje, które wpływają na końcowy efekt działania gwarantując jego skuteczność.

Czy wiesz, co zyskujesz wdrażając aplikację dedykowaną?

Przyspiesz procesy w swojej firmie

Zwiększona efektywność
Dzięki naszym rozwiązaniom otrzymujesz gotowe narzędzia podnoszące efektywność w prowadzeniu biznesu, poprzez uproszczenie procedur, szybsze przetwarzanie i przechowywanie danych. Pozwala to na zmniejszenie kosztów i oszczędność czasu.
Sprawniejsza praca
W tworzeniu oprogramowania dedykowanego wykorzystujemy metody analizy użyteczności i dostępności, co pozwala nam na przygotowanie systemów cechujących się wysokim stopniem wygody obsługi i przystosowania do realnych potrzeb zamawiającego.
Mobilność
Mobilność jest kluczowym elementem dzisiejszego biznesu, który zapewnia odpowiednim osobom dostęp do informacji we właściwym czasie. Ty określasz odpowiednie osoby, rodzaje informacji im dostarczanych. Dzięki mobilności zyskuje się stały dostęp do potrzebnych informacji. Mobilność to duże korzyści dla całej firmy, dlatego też tworzone przez nas oprogramowanie bez większych nakładów kosztów, jest w stanie to zapewnić.
Stabilność i wsparcie
Posiadamy doświadczenie w tworzeniu aplikacji internetowych, jak i w tworzeniu indywidualnych wielostanowiskowych systemów biznesowych oraz prostych rozwiązań programistycznych wykorzystywanych w marketingu, przetwarzaniu i analizie danych. Realizując projekt analizujemy potrzeby firmy - określamy specyfikę systemu, testujemy, a następnie wdrażamy. Przeprowadzamy szereg szkoleń oraz sprawujemy opiekę nad gotowym systemem.

Nie jesteś pewien jak usprawnić działanie swojej firmy?
Przyjrzyj się bliżej rozwiązaniom dedykowanym

 

Przykłady naszych aplikacji internetowych:

 • Systemy CRM
 • Portale internetowe (informacyjne, aukcyjne, fora, blogi, itp.)
 • Systemy rezerwacji
 • Systemy zarządzania sprzedażą oraz magazynem
 • Systemy realizacji zamówień
 • Systemy zarządzania logistyką
 • Systemy zarządzania gabinetami medycznymi
 • Systemy zarządzania serwisem (warsztaty samochodowe, serwisy elektroniczne, itp.)

Komfort i bezpieczeństwo

Chronimy informacje dotyczące idei, zasadzie działania oraz poczynionych ustaleń względem realizacji, w wyniku czego proponujemy zawarcie klauzuli poufności. Zanim zawrzemy umowę na realizację projektu otrzymujesz od nas wykaz określający etapy działania wraz z opisem funkcjonalności oraz wycenę opartą o czasochłonność.

Poszczególne fazy realizacji:

 • założenia projektu i ich analiza
 • prezentacja projektu aplikacji
 • wprowadzenie ewentualnych zmian
 • akceptacja projektu
 • prezentacja wersji testowej projektu
 • wprowadzenie ewentualnych zmian i poprawek
 • testowanie aplikacji
 • wdrożenie i szkolenie użytkowników

Koszt stworzenia aplikacji dedykowanej

Koszt aplikacji uzależniony jest tylko i wyłącznie od poziomu zaawansowania oraz czasu pracy, jaki trzeba w niego włożyć. Nie każda aplikacja musi być aż tak skomplikowana jakby się wydawało, dlatego nie musisz się obawiać zbyt wysokich kosztów. Zazwyczaj zalety stworzonych rozwiązań, jakie daje aplikacja dedykowana pozwala na szybki zwrot kosztów poniesionych na jej wdrożenie.

 

 

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Potrzebujesz informacji lub indywidualnej wyceny?

Skontaktuj się z nami telefonicznie +48 880 186 241 lub napisz na biuro@miacom-studio.pl. Możesz również wypełnić poniższe pola i pozostawić nam dane kontaktowe.
Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin!

* - pola wymagane

WYŚLIJ
Miacom Studio
ul. 11 Listopada 35B lok.10
95-040 Koluszki
NIP: 7282560830

Tworzenie profesjonalnych stron i sklepów internetowych
Jesteśmy do Twojej dyspozycji
pn-pt w godzinach 900 - 1700

Biuro Obsługi Klienta
T: +48 880 186 241
M: bok@miacom-studio.pl
social media: facebook