O firmie
O nas
Inwestycje
Aktualności
Polityka prywatności
Oferta
Tworzenie stron www
Sklepy internetowe
Pozycjonowanie
Hosting
Aplikacje internetowe
Grafika i multimedia
Serwis i administracja
Google Ads
Cennik
Strony internetowe
Sklep internetowy
Identyfikacja wizualna
Obsługa techniczna
Realizacje
Kontakt

Hosting

Czy wiesz, jakie zalety płyną z posiadania profesjonalnego hostingu?

Profesjonalne podejście do biznesu potrzebuje profesjonalnych rozwiązań

Opieka administracyjna
Zapewniamy kompletną obsługę jeśli chodzi o zarządzanie i informowanie dotyczące terminów ważności usług, dzięki czemu nie musisz się martwić utratą domeny, czy dostępu do swoich danych.
Wsparcie techniczne
Każdy klient posiada pełne wsparcie naszych techników dostępne telefonicznie w wybranych godzinach pracy oraz całodobowo za pośrednictwem e-mail. Każde zgłoszenie nieprawidłowości w działaniu serwera lub prośba o pomoc traktowana jest indywidualnie. Indywidualne podejście do sprawy pozwala na efektywne jej rozwiązanie, gdyż naszą sprawą od samego początku będzie zajmował się jeden i ten sam technik.
Bezpieczeństwo
Nasza serwerownia zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa dostępu do danych. Wszelkie działania na serwerach są monitorowane. Wykonywane są również codzienne kopie bezpieczeństwa danych i konfiguracji, dzięki czemu w łatwy sposób jesteśmy w stanie je przywrócić.
Łatwa obsługa
Każdy klient otrzymuje dostęp do panelu, dzięki któremu może w łatwy sposób zarządzać własnymi usługami oraz parametrami hostingu np. dodawać nowe konta pocztowe, domeny, bazy, śledzić statystykę, transfery i logi.


Istotne elementy nowoczesnego Hostingu
stworzonego dla Biznesu

 

Nowoczesny i szybki Hosting NVMe / SSD

Oferujemy super szybki Hosting NVMe / SSD oparty o najwyższej klasy sprzęt serwerowy wyposażony w elementy takich marek jak HP, Intel, Cisco. Wszystkie dane na naszych serwerach przechowywane są na dyskach wykonanych w technologii NVMe / SSD. Nasze serwery kolokowane są w profesjonalnej serwerowni zapewniającej bezpieczeństwo, stabilne działanie oraz szybkie łącza światłowodowe.

Własna domena

Domena jest jednym z ważnych elementów Twojego biznesu internetowego. Jest nie tylko adresem prowadzącym do strony lub sklepu internetowego. Domena buduje również markę. Jej dobór jest bardzo istotny przy tworzeniu koncepcji firmy. Często staje się głównym elementem utożsamiającym Twoją firmę w obszarze internetu. Dlatego też zapewniamy kompleksową obsługę domen wraz z ich rejestracją i administracją np. pilnowaniem terminów wygaśnięcia okresu ich ważności. Dodatkowo każdy klient może zgłosić automatyczne przedłużenie domeny o kolejny roczny okres. Wystarczy ustawić odpowiednią zgodę w panelu klienta.

Firmowy adres e-mail pod własną domeną

Każdy, kto prowadzi biznes potrzebuje profesjonalnej poczty zapewniającej bezpieczeństwo danych oraz budującej zaufanie do własnej marki. W naszej ofercie oprócz samego udostępniania witryny internetowej, możesz założyć wiele kont pocztowych opartych na swoich domenach. Posiadanie poczty firmowej daje szereg dodatkowych funkcjonalności. Jedną z nich jest brak reklam ponieważ nie zbieramy danych o Twoich e-mail oraz nie przekazujemy ich żadnym firmom marketingowym. Ponadto nasza poczta daje możliwość zarządzania pojemnością kont pocztowych ograniczonych tylko i wyłącznie pojemnością Twojego pakietu hostingowego. Kolejnym udogodnieniem jest wgląd oraz możliwość blokowania dostępów np. do kont pocztowych pracowników zwłaszcza w przypadku ciągłej rotacji stanowisk.

Certyfikat SSL

Nie pozwól, aby przeglądarki oznaczały Twoją stronę jako niebezpieczną i pamiętaj o Certyfikacie SSL. U nas otrzymujesz już na rok całkowicie za darmo firmowy certyfikat SSL (DV) z gwarancją, obsługujący 256-bitowe szyfrowanie i 2048-bitowy podpis, co pozwala utrzymać wysoki poziom bezpieczeństwa. Certyfikat SSL to element służący do zabezpieczania połączeń internetowych poprzez szyfrowanie danych drogą elektroniczną, dzięki czemu wszystkie przesyłane informacje za pośrednictwem Twojej strony są zabezpieczone kryptograficznie, co w dużym stopniu eliminuje przechwycenie treści. Ponadto gdy nie posiadamy certyfikatu, a przetwarzamy na naszej stronie dane na zasadzie formularzy, to wszystkie nowoczesne przeglądarki internetowe ostrzegają użytkowników o niebezpieczeństwie. W wyniku tego użytkownicy tracą poczucie bezpieczeństwa i omijają takie strony.

 

u nas otrzymujesz za darmo na rok:

HOSTING SSD
+
DOMENĘ  .PL
+

CERTYFIKAT SSL

 
Promocja dotyczy tylko nowych klientów, zlecających naszą usługę wykonania strony lub sklepu internetowego. W przypadku przeniesienia usług od innego operatora przewidziano inną promocje.
pełna oferta Hostingu

Chcesz poznać pełną ofertę naszego Hostingu?

Zapraszamy do odwiedzenia naszej dedykowanej strony zawierającej wszelkie informacje w zakresie oferty, pakietów cenowych oraz obsługi.

WIĘCEJ

Miacom Studio
ul. 11 Listopada 35B lok.10
95-040 Koluszki
NIP: 7282560830

Tworzenie profesjonalnych stron i sklepów internetowych
Jesteśmy do Twojej dyspozycji
pn-pt w godzinach 900 - 1700

Biuro Obsługi Klienta
T: +48 880 186 241
M: bok@miacom-studio.pl
social media: facebook