O firmie
O nas
Inwestycje
Aktualności
Polityka prywatności
Oferta
Tworzenie stron www
Sklepy internetowe
Pozycjonowanie
Hosting
Aplikacje internetowe
Grafika i multimedia
Serwis i administracja
Google Ads
Cennik
Strony internetowe
Sklep internetowy
Identyfikacja wizualna
Obsługa techniczna
Realizacje
Kontakt

O nas

Miacom Studio Serwis istnieje na rynku od 2006 roku. Od początku swojej działalności zajmujemy się obsługą przedsiębiorstw w zakresie tworzenia stron i sklepów internetowych, projektów graficznych, itp. W 2008 roku rozszerzyliśmy swoją ofertę o tworzenie aplikacji internetowych oraz oprogramowania dedykowanego. Mamy za sobą ponad 600 wykonanych projektów.

Oferowane przez nas produkty znajdują zastosowanie w różnych branżach i w wielu obszarach biznesowych. Dzięki naszym rozwiązaniom Klient otrzymuje gotowe narzędzia podnoszące efektywność w prowadzeniu biznesu, poprzez uproszczenie procedur, szybsze przetwarzanie danych oraz ich przechowywanie. Pozwala to na zmniejszenie kosztów i oszczędność czasu. Naszym priorytetem jest spełnianie wysokich oczekiwań klientów. Z tego względu kładziemy nacisk na ciągły rozwój podnosząc w ten sposób jakość oferowanych usług. Traktujemy naszych klientów jak partnerów, włączamy w proces tworzenia produktu oraz  wskazujemy najlepsze rozwiązania informatyczne, które pozwolą na promowanie wizerunku firmy oraz obsługę i automatyzację procesów zachodzących w firmie.

Głównymi filarami naszej działalności są:
  • elastyczność i wielozadaniowość- produkty dostosowane są do potrzeb klienta,
  • intuicyjna budowa naszych produktów,
  • ochrona danych: stabilność systemu, odporność na awarie sprzętu i błędy w oprogramowaniu,
  • nowoczesne rozwiązania technologiczne.
Nasza misja

Nasza misja odnosi się do aktywnej współpracy z klientami - przedsiębiorcami w celu dostarczenia praktycznych i innowacyjnych rozwiązań informatycznych, zmierzających do zwiększenia konkurencyjności, zmniejszenia kosztów i minimalizowania ryzyka w prowadzeniu biznesu.

  • troska o klienta
  • ciągły rozwój
  • działanie zespołowe
  • ukierunkowanie na efektywność
  • innowacyjność

 

Dlaczego my?
Poznaj powody dla których warto z nami współpracować

W naszej ofercie znajdziecie Państwo kompleksową obsługę oraz profesjonalne podejście przy tworzeniu stron, sklepów internetowych, a także aplikacji dedykowanych. Dajemy pełne wsparcie i doradztwo przy wyborze odpowiednich rozwiązań. W relacji z Klientem stawiamy na potrzebę zrozumienia zasad prowadzenia biznesu, znalezienia brakujących elementów wizerunku firmy, których uzupełnienie pozwoli na zwiększenie efektu promocji w internecie.

 

Indywidualne podejście

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, dzięki czemu Klient może mieć pewność, iż nie poniesie zbędnych kosztów związanych z jego realizacją. Projekt strony wykonywany jest na podstawie ustaleń z Klientem według naszej lub jego koncepcji. Wykonywane strony tworzymy w oparciu o autorskie systemy CMS - ActiveWeb, wykorzystujące nowatorskie rozwiązania, dzięki czemu obsługa lub późniejsza aktualizacja jest intuicyjna i prosta. Ponadto wszystkie nasze strony spełniają wymagane standardy: responsywność, optymalizacja treści, itp.

Własne rozwiązania

To co wyróżnia nas od większości firm oferujących podobne usługi jest wykorzystywanie własnych rozwiązań. Tylko dzięki wykorzystywaniu własnych rozwiązań jesteśmy w stanie zaoferować bezpieczne i w pełni kompleksowe rozwiązania programistyczne. Nasze systemy w ten sposób nie uzależniają użytkowników od zaostrzeń licencyjnych firm trzecich. Systemy możemy w łatwy sposób dostosować do potrzeb klienta ponieważ posiadamy w pełni prawo do ingerencji w kod źródłowy oraz pełną wiedzę na temat funkcjonalności systemu.

Kompleksowa obsługa

Oferujemy kompleksową obsługę stron i sklepów internetowych poprzez udostępnienie hostingu na serwerze oraz zajmujemy się wykupem i przechowywaniem domen Klienta. Dzięki temu rozwiązaniu Klient nie musi przejmować się problemami technicznymi oraz śledzić terminów związanych z wygaśnięciem usługi.

Szkolenia

Szkolenie użytkowników - zapewniamy szereg szkoleń z obsługi naszych rozwiązań systemowych oraz z zakresu prowadzenia biznesu w internecie. Szkolenia odbywają się stacjonarnie i organizowane są w miejscu wyznaczonym przez naszą firmę lub bezpośrednio u Klienta. Zapewniamy również wsparcie on-line.

 

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów
Jesteśmy architektem Twojej firmy w świecie internetu

Miacom Studio
ul. 11 Listopada 35B lok.10
95-040 Koluszki
NIP: 7282560830

Tworzenie profesjonalnych stron i sklepów internetowych
Jesteśmy do Twojej dyspozycji
pn-pt w godzinach 900 - 1700

Biuro Obsługi Klienta
T: +48 880 186 241
M: bok@miacom-studio.pl
social media: facebook