O firmie
O nas
Inwestycje
Aktualności
Polityka prywatności
Oferta
Tworzenie stron www
Sklepy internetowe
Pozycjonowanie
Hosting
Aplikacje internetowe
Grafika i multimedia
Serwis i administracja
Google Ads
Cennik
Strony internetowe
Sklep internetowy
Identyfikacja wizualna
Obsługa techniczna
Realizacje
Kontakt

Pozycjonowanie

Zaplanuj z nami efektywną kampanię promocyjną Twojego Biznesu
i zwiększ konwersję na swojej witrynie

Oprócz zaistnienia Twojej witryny w wyszukiwarkach internetowych, należy wykonać szereg działań, które pomogą przebić się jej na wysokie pozycje w wynikach. Działania te nazywamy pozycjonowaniem wybranych fraz wśród wyników wyszukiwarek wykorzystując do tego celu wiele elementów szeroko rozumianego marketingu internetowego. Aby uzyskać jak najlepszy efekt, należy odpowiednio dobrać konkretne działania względem każdego projektu. Dzięki naszej praktyce  w zakresie przygotowania strategii marketingowych firm zdobyliśmy doświadczenie pozwalające nam osiągnąć zamierzony przez Ciebie efekt.

Co zyskujesz dzięki pozycjonowaniu?

Skuteczny sposób w dotarciu do większej liczby klientów

Widoczne efekty
Pozycjonowanie pozwala w szybki sposób osiągnąć zamierzone rezultaty, co przekłada się na większe zyski wynikające z prowadzenia biznesu w internecie.
Wzrost ruchu i konwersji
Działania w kierunku pozycjonowania strony pozwalają w łatwy sposób dotrzeć do odbiorców, którzy szukają konkretnej oferty lub informacji z nią związaną. Przekłada się to na wzrost ruchu na stronie, a tym samym zwiększa samą konwersję.
Pozytywny wizerunek
Dzięki pozycjonowaniu możemy również kreować wizerunek naszej marki. Nasza marka staje się bardziej rozpoznawalna, stabilna oraz podnosi się jej świadomość wśród potencjalnych klientów.
Konkurencyjność
Wykorzystanie elementów marketingu internetowego daje możliwość przebicia się na tle dobrze już funkcjonującej konkurencji, zarówno na rynku ogólnym, jak i lokalnym.

Zastanawiasz jak się jak działa pozycjonowanie?

Najważniejsze cechy pozycjonowania

Optymalizacja
 
Wykonujemy optymalizację strony zwracając uwagę na przygotowanie merytoryczne strony pod konkretny cel w oparciu o dobrze dobrane słowa kluczowe. Dostosowujemy treści tak, by zwiększyć widoczność witryny w wyszukiwarkach.
Bezpieczeństwo
 
Stosujemy tylko dozwolone metody pozycjonowania, które nie narażą Twojej strony na nałożenie kar lub filtru przez Google. Śledzimy trendy i zmiany algorytmu, dzięki czemu wdrażamy najnowsze rozwiązania.
Skuteczność
 
Do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie. Dobieramy odpowiedni zakres działań zgodny z założeniami celu. Utrzymujemy z Tobą ciągły kontakt, który wymagany jest przy osiągnięciu jak najlepszego efektu. bo to Ty doskonale wiesz, co chcesz osiągnąć i jakim nakładem.
Długofalowość
 
Sugerujemy regularne działania zapewniające wzrost lub utrzymanie pozycji w wyszukiwarkach w długim okresie czasu.


Elementy oferowanych działań

 

Optymalizacja SEO

Jest to ciągły proces postępujący wraz z rozwojem strony, oferty czy fraz kluczowych. Optymalizacja SEO polega między innymi na dostosowywaniu strony do algorytmu wyszukiwarki, jednak głównym jej elementem jest odpowiednio dobrany i zredagowany tekst, co wiąże się z weryfikacją oraz opracowaniem nowego contentu. Dodatkowo optymalizacja opiera się na umieszczeniu odpowiednich nagłówków na stronach głównych i podstronach. Wszystkie działania związane z optymalizacją strony są istotnym elementem, który pozwala na szersze działania związane z pozycjonowaniem.

Content marketing

Jest to element, który polega na regularnym tworzeniu i dystrybucji treści mających na celu zainteresować sprecyzowaną grupę klientów, jednocześnie przyczyniając się do osiągnięcia większej konwersji. Na podstawie dostarczanych informacji tworzymy wartościowe i użyteczne treści, które można wykorzystać do promowania oferty lub optymalizacji strony.

Link building

Pomimo wprowadzonych wielu zmian w tej kwestii w algorytmach Google proces ten jest ciągle ważną częścią w pozycjonowaniu. Zadaniem budowania linków jest pozyskiwanie ich na wartościowych stronach, gdyż najważniejsza jest dziś ich jakość, a nie ilość. W ten sposób zdobywane linki są wartościowe oraz bezpieczne, dzięki czemu Twoja strona zwiększa zaufanie Google, a tym samym przynosi jeszcze bardziej widoczne efekty.

 

Marketing szeptany

Działania marketingu szeptanego polegają na tworzeniu dyskusji w mediach internetowych na temat danego produktu lub marki. Główną funkcją marketingu szeptanego jest angażowanie się w odpowiadanie na zapytania innych użytkowników w sposób naturalny. Prawidłowo wykonywany marketing buduje zaufanie wśród pewnej grupy klientów.

Kampanie reklamowe - SEM

Zadaniem kampanii reklamowych jest osiągnięcie wysokich wyników w wyszukiwarkach Google, w krótkim okresie czasu. Kampanie SEM dają szybki efekt w dotarciu do sprecyzowanej grupy odbiorców, przez co przyspieszają oraz usprawniają pozycjonowanie. Twoja reklama wyświetlana jest wśród wyników wyszukiwania, a także na stronach oraz w aplikacjach partnerów. Kampanie realizowane są na zasadzie Pay Per Click co oznacza, że opłata pobierana jest dopiero w momencie, w którym ktoś w nią kliknie. Wyróżniamy różne kampanie, które dobierane są w zależności od celów biznesowych klienta:

  • Google Ads - kampanie linków sponsorowanych, reklamy graficzne pojawiające się w sieci reklamowej zamieszczonych na wielu milionach stron na całym świecie
  • Google zakupy - promocja wybranych produktów w wyszukiwarce Google. Kampania przeznaczona głównie dla posiadaczy sklepów internetowych
  • Reklamy TrueView - możliwość dotarcia do odbiorców w formie video za pośrednictwem kanału, jakim jest serwis YouTube

Media społecznościowe

Media społecznościowe stały się jednym z popularniejszych narzędzi marketingowych. Pozwalają prowadzić bezpłatne działania promocyjne na podstawie aktualizacji konta użytkownika, zamieszczaniu odpowiednich treści i materiałów oraz zwiększaniu ilość użytkowników.  Dodatkowo przy wykorzystaniu mediów społecznościowych możemy wykorzystać odpowiednie narzędzia służące do prowadzenia płatnych kampanii reklamowych, które pozwalają trafić do szerszej grupy użytkowników na podstawie sprecyzowanych cech. Prowadzenie płatnych działań w obszarze Social Media pozwala na osiągnięcie celu kampanii marketingowej.

Analiza i monitoring

Przez cały czas pozycjonowania Twojej witryny wykonujemy pewne modyfikacje i działania oparte na analizie danych dotyczących osiąganych efektów. Dodatkowo abyś mógł regularnie monitorować postępy naszych prac przygotowujemy dla Ciebie raport.

 

 

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Potrzebujesz informacji lub indywidualnej wyceny?

Skontaktuj się z nami telefonicznie +48 880 186 241 lub napisz na biuro@miacom-studio.pl. Możesz również wypełnić poniższe pola i pozostawić nam dane kontaktowe.
Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin!

* - pola wymagane

WYŚLIJ
Miacom Studio
ul. 11 Listopada 35B lok.10
95-040 Koluszki
NIP: 7282560830

Tworzenie profesjonalnych stron i sklepów internetowych
Jesteśmy do Twojej dyspozycji
pn-pt w godzinach 900 - 1700

Biuro Obsługi Klienta
T: +48 880 186 241
M: bok@miacom-studio.pl
social media: facebook