O firmie
O nas
Inwestycje
Aktualności
Polityka prywatności
Oferta
Tworzenie stron www
Sklepy internetowe
Pozycjonowanie
Hosting
Aplikacje internetowe
Grafika i multimedia
Serwis i administracja
Google Ads
Cennik
Strony internetowe
Sklep internetowy
Identyfikacja wizualna
Obsługa techniczna
Realizacje
Kontakt

Serwis i administracja

Zadbaj aby Twój internetowy biznes był ciągle aktualny i dostępny dla wszystkich

Prowadzenie firmy wiąże się z wieloma obowiązkami, dlatego nie zawsze masz czas by na bieżąco dopilnować wielu spraw związanych ze sprawnością strony lub sklepu internetowego. Wiemy również, że jesteś fachowcem w swojej branży i nie zawsze musisz posiadać umiejętności w zakresie webmasteringu, ani zaplecza osób które je posiadają. Wychodzimy do Ciebie z ofertą umożliwiającą rozwiązanie tego problemu.

Oferujemy profesjonalne usługi związane z obsługą i aktualizacją stron internetowych w oparciu o nasz autorski system CMS. Nasze usługi dostosowujemy do Twoich potrzeb i dlatego w naszej ofercie istnieje możliwość skorzystania z jednorazowego działania jak i z pakietów działań objętych stałym miesięcznym abonamentem.

Czy wiesz jakie zalety daje opieka nad Twoją stroną internetową?

Poznaj korzyści dla których warto przekazać zarządzanie stroną lub  sklepem internetowym

Aktualizacja treści i jej optymalizacja
Strona jest ciągle aktualna, dzięki wprowadzanym zmianom zgodnym z Twoimi założeniami. Wystarczy, że prześlesz nam tekst, a my zajmiemy się jego oprawą zgodną ze stylem strony i wprowadzeniem. Każda zmiana jest optymalizowana pod kątem SEO oraz zgłaszana do narzędzi Google.
Aktualizacja oprogramowania
Dzięki aktualizacjom możemy zapewnić stałe i stabilne działanie strony oraz utrzymać wysoki poziom bezpieczeństwa. Sprawi to, że Twoja strona bez względu na czas, w jakim została napisana będzie utrzymywać odpowiednie standardy oraz działać prawidłowo na większości popularnych przeglądarkach.
Kopia
bezpieczeństwa
Wprowadzając częste zmiany na swojej stronie warto jest mieć bieżącą kopię danych. Dzięki temu w przypadku awarii w łatwy sposób możesz przywrócić ostatnią wersję bez konieczności odtwarzania jej zawartości.
Monitorowanie
strony
Dzięki bieżącemu monitorowaniu Twojej strony, możemy zdiagnozować czy działa ona prawidłowo, czy nie trzeba wprowadzić pewnych zmian w kodzie. Monitorowanie strony to także ciągła analiza danych w kierunku niechcianych prób ingerencji złośliwego oprogramowania.

Chcesz wiedzieć na czym to polega?
Poznaj zasady i opcje administrowania strony internetowej

 

Wprowadzanie tekstów i grafik

Nasz każdy klient posiada do zarządzania swoją stroną dostęp do panelu administracyjnego, za pomocą którego w łatwy sposób może sam dokonywać aktualizacji, jednak wiąże się to ze znalezieniem dodatkowego czasu oraz w niektórych przypadkach potrzebą posiadania dodatkowej wiedzy, zwłaszcza jeśli chcemy wprowadzić większe zmiany, które ingerują w koncepcję i wygląd strony.
Aktualizację strony wykonujemy na podstawie przygotowanych przez Ciebie materiałów i wytycznych, które przesyłasz do nas za pośrednictwem poczty e-mail. Na podstawie otrzymanych danych wykonujemy zlecone prace, a po ich zakończeniu otrzymujesz od nas podsumowanie.

Opieka serwisowa

W celu zachowania bezpieczeństwa oraz stabilnego działania strona wymaga ciągłego monitorowania, dzięki czemu możemy sami odnaleźć pewne nieprawidłowości w jej funkcjonowaniu, jak i wyglądzie. Wszelkie błędy w ramach usługi są analizowane i usuwane. Jednym z najważniejszych elementów opieki serwisowej jest zapewnienie bezpieczeństwa danych przed niekontrolowaną próbą włamania, ingerencją w kod witryny oraz ich utratą. Wykonujemy kopie bezpieczeństwa strony, aktualizujemy oraz monitorujemy pracę wbudowanego inteligentnego systemu zabezpieczającego nasz autorski system CMS, aktualizujemy wymagane zmiany w oprogramowaniu.

Co rozumiemy przez aktualizację strony:

 • wprowadzanie treści
 • rozbudowa o nowe działy lub kategorie
 • aktualizacja systemu CMS
 • przygotowanie treści
 • wykonanie dodatkowych elementów tj. przyciski, banery, formularze
 • projektowanie i wykonywanie grafik
 • kopia bezpieczeństwa
 • optymalizacja treści pod kątem SEO


Dostępne warianty realizacji obsługi strony

 

Stała miesięczna opłata

Jeśli prowadzisz firmę lub reprezentujesz instytucję, w której wymagane są częste zmiany treści na stronie oraz wymagane jest jej nieprzerwane i stabilne działanie. To ten wariant skierowany jest do Ciebie. Dzięki stałej miesięcznej opłacie otrzymujesz ciągłą opiekę oraz wsparcie merytoryczne. Twoje zlecenia obsługiwane są w pierwszej kolejności, a w przypadku awarii czas reakcji jest natychmiastowy.

Jednorazowe zlecenie

Wariant jednorazowy wykonywany jest na podstawie indywidualnych ustaleń w kierunku zakresu prac, jakie należy wykonać. Przekazujesz nam wytyczne zmian wraz z ewentualnymi materiałami, my następnie określamy czasochłonność realizacji i na tej podstawie tworzymy kosztorys. W przypadku akceptacji kosztorysu wystawiamy fakturę pro-forma, następnie po jej opłaceniu przystępujemy do dalszej realizacji.

 

Pakiety i ceny obsługi oraz aktualizacji strony internetowej
 

Podstawowy
90 zł netto/mies.
Czas realizacji 2 dni

Pakiet obejmuje podstawową pomoc przy obsłudze strony internetowej, zapewniając tym samym niezbędne wsparcie w utrzymaniu strony internetowej.

 • aktualizacja strony
 • 1 godzina aktualizacji treści na stronie

 

 

WYBIERAM
Bezpieczny
Najczęściej wybierany
160 zł netto/mies.
Czas realizacji 2 dni

Pakiet ten obejmuje rozbudowaną pomoc przy utrzymaniu i aktualizacji strony internetowej, zapewniając bezpieczeństwo.

 • Co miesięczna kopia bezpieczeństwa
 • aktualizacja strony
 • 1 godzina prac programistycznych
 • 1 godzina aktualizacji treści na stronie

 

WYBIERAM
Optymalny
250 zł netto/mies.
Czas realizacji 1 dzień

Pakiet ten obejmuje najlepsze rozwiązanie pod kątem bezpieczeństwa oraz utrzymania i aktualizacji strony zgodne z założeniami SEO.

 • kopia bezpieczeństwa po każdej aktualizacji
 • aktualizacja strony
 • 1 godzina prac programistycznych
 • 2 godzina aktualizacji treści na stronie
 • optymalizacja każdej dodawanej treści pod kątem SEO
WYBIERAM
Indywidualny
cena do ustalenia

Pakiet ten pozwala w sposób indywidualny określić zakres działań. Działania mogą być jednorazowe lub cykliczne z zakresu:

 • kopia bezpieczeństwa
 • aktualizacja strony
 • prace programistycznych
 • aktualizacji treści na stronie
 • optymalizacja SEO
 • przygotowanie treści
 • projektowanie i wykonywanie grafik
WYBIERAM
Miacom Studio
ul. 11 Listopada 35B lok.10
95-040 Koluszki
NIP: 7282560830

Tworzenie profesjonalnych stron i sklepów internetowych
Jesteśmy do Twojej dyspozycji
pn-pt w godzinach 900 - 1700

Biuro Obsługi Klienta
T: +48 880 186 241
M: bok@miacom-studio.pl
social media: facebook