O firmie
O nas
Inwestycje
Aktualności
Polityka prywatności
Oferta
Tworzenie stron www
Sklepy internetowe
Pozycjonowanie
Hosting
Aplikacje internetowe
Grafika i multimedia
Serwis i administracja
Google Ads
Cennik
Strony internetowe
Sklep internetowy
Identyfikacja wizualna
Obsługa techniczna
Realizacje
Kontakt

Sklepy internetowe

Nie ograniczaj swojej sprzedaży, teraz możesz być wszędzie

Idealnym sposobem na osiągniecie wysokiej sprzedaży jest wejście w rynek e-commerce. Dzięki niemu w łatwy sposób możesz zaprezentować szeroki wachlarz swoich produktów oraz trafić do jak największego grona klientów. Każdy tworzony przez nas sklep internetowy jest niepowtarzalny i dopasowany do Twoich potrzeb. Obsługa sklepu przez Twoich klientów jest intuicyjna, pozwala w szybki i wygodny sposób wyszukiwać produkty oraz realizować zamówienie. Ty natomiast otrzymujesz wygodne i nowoczesne narzędzie do zarządzania procesami samej sprzedaży.

Czy wiesz, jakie korzyści płyną z posiadania własnego sklepu internetowego?

Sklep internetowy to duże możliwości w dotarciu do Klienta

Rozwój firmy
Coraz więcej użytkowników internetu w Polsce dokonuje regularnych zakupów za pośrednictwem sklepów online. Jest to jeden z najważniejszych kierunków w rozwoju firm zajmujących się handlem. Pozwala to na szybki wzrost przychodów, co ma duży wpływ na tle dzisiejszej konkurencji.
Dostępność 24h/7
Dzięki sprzedaży internetowej Twoja oferta dostępna jest przez cały czas, bez względu na porę i dzień. Twoi klienci mogą bez problemu robić zakupy nie martwiąc się godzinami otwarcia oraz dojazdem, które ograniczone jest miejscem siedziby Twojej działalności. Dzięki temu możesz dotrzeć do wielu tysięcy klientów z całego świata.
Niskie koszty
Prowadzenie sklepu internetowego zmniejsza koszty, jakie trzeba ponosić przy bezpośredniej sprzedaży. Nie musisz wynajmować powierzchni handlowych, gdzie musi być odpowiednia ekspozycja towarów, zapełniać magazynów większą ilością towarów, co do których nie masz pewności, jaka będzie ich sprzedaż oraz zatrudniać dodatkowej obsługi klienta.
Łatwa obsługa
Kanał sprzedaży, jakim jest internet ułatwia wiele procesów prowadzenia działalności. W łatwy sposób można zarządzać produktami, magazynem oraz realizacją zamówień. Twoje produkty trafiają do odpowiedniej grupy odbiorców, którzy sami w sposób zdecydowany dokonują zakupów. Dzięki temu nie musisz przekonywać klienta do jasności wyboru produktów znajdujących się w Twojej ofercie.

Potrzebujesz indywidualnych rozwiązań dla swojego e-handlu?

Tworzone przez nas sklepy zapewniają

Pełną funkcjonalność
 
Duża ilość rozwiązań oparta o moduły z możliwością ich rozbudowy.
Zachowanie standardów
 
Nasze sklepy projektowane są z zachowaniem nowych technologii oraz dostępnych standardów, które są zgodne w dzisiejszej sprzedaży internetowej, zwłaszcza jeśli chodzi o bezpieczeństwo.
Elementy marketingowe
 
Nasze sklepy pozwalają na prowadzenie skutecznych działań marketingowych poprzez prowadzenie programów lojalnościowych, rabatowych oraz promocyjnych.
Prosta obsługa
 
Łatwa i intuicyjna obsługa kartoteki towarów, klientów oraz zamówień.
Statystyki
 
Opieranie swojej sprzedaży na podstawie zebranych statystyk daje duże możliwości w dopasowaniu swojej oferty.
Integracje
 
Możliwość integracji sklepu z zewnętrznymi systemami płatności, wysyłek oraz sprzedażowymi.
Sprzedaż międzynarodowa
 
System posiada funkcję prowadzenia sprzedaży wielojęzykowej oraz wielowalutowej z możliwością automatycznego uzupełniania kursu NBP.
Nieograniczone możliwości
 
System posiada nieograniczone możliwości rozbudowy, które możemy dopasować do Twoich wymagań.

U nas otrzymujesz dużo w standardzie

Co nas wyróżnia?

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tym co robimy, wykonaliśmy setki realizacji dla dużych i małych firm. Ciągle poszerzamy i rozwijamy naszą wiedzę oraz zaplecze techniczne, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową obsługę Twojego Biznesu. Dzięki naszemu ciągłemu rozwojowi oraz nowoczesnym narzędziom możemy dziś Tobie zaoferować wysoki standard naszych usług za które nie musisz dopłacać. Dlatego już w standardzie otrzymujesz to, co jest niezbędne w promocji Twojej firmy w internecie.

 

Indywidualny projekt
 
Każdy nasz projekt jest inny i wyjątkowy. Nie korzystamy z gotowych szablonów, jakie oferowane są w większości realizacji na ogólnodostępnych systemach zarządzenia sprzedażą. Stawiamy na oryginalność, dzięki czemu Twoja firma może się wyróżnić na tle konkurencji.
Bezpieczeństwo
 
Jedną z najważniejszych kwestii w prawidłowym funkcjonowaniu sklepów internetowych jest bezpieczeństwo danych. Dla nas bezpieczeństwo jest najważniejsze, dlatego nasze realizacje opieramy o nasze autorskie rozwiązania. Nie stosujemy ogólnodostępnych darmowych rozwiązań ze względu na ich wady w tym zakresie.
Gwarancja jakości
 
Wszystkie nasze usługi, jak i realizacje objęte są gwarancją. Całe projekty opierają się o nasze autorskie rozwiązania, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić rozwiązanie każdego problemu. Dodatkowo zapewniamy fachowe wsparcie techniczne.
Wydajność
 
W oparciu o najnowsze standardy oraz konfigurację serwerów jesteśmy w stanie zapewnić optymalne i szybkie uruchamianie witryn internetowych. Ma to duży wpływ na ocenę naszej witryny w wyszukiwarkach internetowych.
Optymalizacja SEO
 
Każdy tworzony przez nas projekt opiera się nie tylko o elementy wizualne. Skupiamy się również na części merytorycznej, bo to właśnie od niej zależy, jak będzie widziana nasza strona w wyszukiwarkach. Aby osiągnąć jak najlepszy efekt trafności wyszukiwania wprowadzamy optymalizację treści, a następnie przeprowadzamy monitorowanie zamierzonych zmian zgodnie z zasadą SEO.
Responsywny projekt
 
Wszystkie oferowane przez nas strony są projektowane i tworzone zgodnie z zasadą responsywnego dostosowywania się elementów względem urządzenia na którym są wyświetlane. Dzięki temu każda witryna jest czytelna dla użytkownika bez względu, czy jest wyświetlana na smartfonie, tablecie czy komputerze.
Najnowsze standardy
 
Zależy nam na tym aby wszystkie nasze usługi oraz produkty były na jak najwyższym poziomie. Dlatego też ciągle się rozwijamy i udoskonalamy nasze rozwiązania i zaplecze techniczne, dzięki czemu możemy utrzymać wysoki poziom naszych usług i spełniać wszelkie wymagania, jakie są nam stawiane.
Autorski system sprzedaży
 
Nasze projekty opieramy o nowoczesny system zarządzania sprzedażą Active Web Shop, który jest naszym autorskim rozwiązaniem. System gwarantuje bezpieczeństwo i pozwala w sposób łatwy oraz intuicyjny na aktualizowanie, rozbudowywanie oraz modyfikowanie zawartości sklepu internetowego.
Zaplecze techniczne
 
Posiadamy wiele narzędzi oraz elementów infrastruktury technicznej, dzięki którym każde zlecenie jesteśmy w stanie wykonać w pełni samodzielnie. Wpływa to na szybkość realizacji, niezawodność oraz ostateczny efekt wykonywanych usług.
Kompleksowa obsługa
 
Każde zlecenie wykonujemy kompleksowo, zgodnie z Twoim założeniem. Projektujemy i tworzymy witrynę następnie upubliczniamy oraz promujemy. Oferujemy wsparcie, serwis oraz zaplecze techniczne. Dzięki temu możemy zapewnić najlepsze efekty oraz Twoje zadowolenie.
Terminowa realizacja
 
Wszystkie nasze realizacje wykonujemy w oparciu u wcześniej ustalony z Tobą harmonogram. Harmonogram składa się z kilku etapów, który posiada określone ramy czasowe. Dzięki temu wiesz, kiedy i na jakim etapie jest Twoja realizacja.
Opiekun projektu
 
Do Twojej dyspozycji jest zawsze wydelegowana osoba, której zadaniem jest udzielanie wszelkich informacji, koordynowanie realizacji oraz dopilnowanie wszelkich formalności związanych ze zleceniem.
u nas otrzymujesz za darmo na rok:

HOSTING SSD
+
DOMENĘ  .PL
+

CERTYFIKAT SSL

 
Promocja dotyczy tylko nowych klientów, zlecających naszą usługę wykonania strony lub sklepu internetowego. W przypadku przeniesienia usług od innego operatora przewidziano inną promocje.
profesjonalna Serwerownia

Oferujemy super szybki Hosting SSD oparty o najwyższej klasy sprzęt serwerowy wyposażony w elementy takich marek jak HP, Intel, Cisco. Wszystkie dane na naszych serwerach przechowywane są na dyskach wykonanych w technologii SSD. Nasze serwery kolokowane są w profesjonalnej serwerowni zapewniającej bezpieczeństwo, stabilne działanie oraz szybkie łącza światłowodowe.

Nie pozwól, aby przeglądarki oznaczały Twoją stronę jako niebezpieczną i pamiętaj o Certyfikacie SSL. U nas otrzymujesz już na rok całkowicie za darmo firmowy certyfikat SSL (DV) z gwarancją, obsługujący 256-bitowe szyfrowanie i 2048-bitowy podpis, co pozwala utrzymać wysoki poziom bezpieczeństwa.

WIĘCEJ

 

Pakiety i ceny wykonania sklepu internetowego
 

Start
od 2 500 zł/netto
Czas realizacji 2 - 4 tygodni
 • system CMS
 • indywidualny projekt strony
 • liczba podstron: brak limitu
 • wprowadzenie treści do 5 podstron
 • liczba produktów: bez limitu
 • wprowadzenie produktów do 50
 • strona mobilna (responsywna)
 • opiekun projektu
 • możliwość wersji wielojęzykowej
 • możliwość wersji wielowalutowej
 • opcja zlecenia budowy treści
 • slider banerów
 • pakiet wysokiej jakości zdjęć stokowych do 5 szt.
 • integracja z systemem płatności
 • integracja z systemem wysyłek
 • formularz kontaktowy
 • mapa Google
 • podstawowa statystyka strony
 • optymalizacja SEO
 • dodanie strony do wyszukiwarki Google
 • poczta firmowa
 • darmowy Hosting na rok (pakiet standard)
 • darmowa rejestracja domeny .PL na rok
 • darmowy certyfikat SSL na rok
 • gwarancja 12 miesięcy
WYBIERAM
Standard
Najczęściej wybierany
od 3 000 zł/netto
Czas realizacji 2 - 8 tygodni
 • system CMS
 • indywidualny projekt strony
 • liczba podstron: brak limitu
 • wprowadzenie treści do 10 podstron
 • liczba produktów: bez limitu
 • wprowadzenie produktów do 300
 • strona mobilna (responsywna)
 • opiekun projektu
 • możliwość wersji wielojęzykowej
 • możliwość wersji wielowalutowej
 • opcja zlecenia budowy treści
 • slider banerów
 • pakiet wysokiej jakości zdjęć stokowych do 10 szt.
 • integracja z systemem płatności
 • integracja z systemem wysyłek
 • możliwe inne integracje
 • formularz kontaktowy
 • mapa Google
 • wizytówka Google
 • podstawowa statystyka strony
 • statystyka Google Analytics
 • optymalizacja SEO
 • monitorowanie indeksacji strony w Google przez 3 - mies.
 • dodanie strony do wyszukiwarki Google
 • poczta firmowa
 • darmowy Hosting na rok (pakiet standard)
 • darmowa rejestracja domeny .PL na rok
 • darmowy certyfikat SSL na rok
 • gwarancja 12 miesięcy
WYBIERAM
Biznes
od 5 000 zł/netto
Czas realizacji 6 - 10 tygodni
 • system CMS
 • indywidualny projekt strony
 • liczba podstron: brak limitu
 • wprowadzenie treści do 15 podstron
 • liczba produktów: bez limitu
 • wprowadzenie produktów do 1000
 • strona mobilna (responsywna)
 • projekt logo (rastrowy)
 • opiekun projektu
 • możliwość wersji wielojęzykowej
 • możliwość wersji wielowalutowej
 • opcja zlecenia budowy treści
 • slider banerów
 • pakiet wysokiej jakości zdjęć stokowych do 20 szt.
 • integracja z systemem płatności
 • integracja z systemem wysyłek
 • integracja z porównywarkami cenowymi
 • integracja z Allegro
 • możliwe inne integracje
 • indywidualne rozwiązania dedykowane
 • formularz kontaktowy
 • mapa Google
 • wizytówka Google
 • podstawowa statystyka strony
 • statystyka Google Analytics
 • optymalizacja SEO
 • monitorowanie indeksacji strony w Google przez 3 - mies.
 • dodanie strony do wyszukiwarki Google
 • poczta firmowa
 • darmowy Hosting na rok (pakiet biznes)
 • darmowa rejestracja domeny .PL na rok
 • darmowy certyfikat SSL na rok
 • gwarancja 12 miesięcy
WYBIERAM
Premium
od 9 000 zł/netto
Czas realizacji 12 - 24 tygodni
 • system CMS
 • indywidualny projekt strony
 • liczba podstron: brak limitu
 • wprowadzenie treści do 25 podstron
 • liczba produktów: bez limitu
 • wprowadzenie produktów do 3000
 • strona mobilna (responsywna)
 • projekt logo (rastrowy)
 • opiekun projektu
 • możliwość wersji wielojęzykowej
 • możliwość wersji wielowalutowej
 • opcja zlecenia budowy treści
 • slider banerów
 • pakiet wysokiej jakości zdjęć stokowych do 30 szt.
 • integracja z systemem płatności
 • integracja z systemem wysyłek
 • integracja z porównywarkami cenowymi
 • integracja z Allegro
 • integracja z dowolnymi hurtowniami
 • integracja z dowolnym programem magazynowym / ERP
 • integracja wtyczek społecznościowych
 • możliwe inne integracje
 • indywidualne rozwiązania dedykowane
 • formularz kontaktowy
 • mapa Google
 • wizytówka Google
 • podstawowa statystyka strony
 • statystyka Google Analytics
 • optymalizacja SEO
 • monitorowanie indeksacji strony w Google przez 6 - mies.
 • dodanie strony do wyszukiwarki Google
 • poczta firmowa
 • darmowy Hosting na rok (pakiet biznes)
 • darmowa rejestracja domeny .PL na rok
 • darmowy certyfikat SSL na rok
 • gwarancja 18 miesięcy
WYBIERAM

Ty decydujesz jaki będzie efekt końcowy

Poznaj proces realizacji sklepu

01
Analiza potrzeb
Na samy początku współpracy zbieramy wszelkie informacje dotyczące branży lub tematyki, jakiej będzie dotyczył sklep. Na podstawie zebranych informacji przeprowadzamy analizę w kierunku kluczowych elementów, grupy docelowej, do której adresowany jest sklep. Na podstawie zebranych wyników sprawdzamy, jak wygląda to na tle konkurencji, a następnie wybieramy mocne punkty, na których budujemy ostateczną koncepcję projektu.
02
Umowa
Po wykonaniu wstępnej analizy uzgadniamy elementy dalszej realizacji poprzez wspólne opracowanie strategi, co do dalszego działania. Strategia oparta jest o analizę oraz Twoje sugestie, na których podstawie prezentujemy ostateczną koncepcję projektu. W wyniku gotowej już koncepcji możemy przygotować umowę, która zagwarantuje Ci wykonanie strony internetowej zgodnie z umówionymi warunkami w określonym czasie.
03
Materiały
Na tym etapie zbieramy materiały zawierające treści, grafiki, fotografie lub inne multimedia, na podstawie których możemy rozpocząć realizację. Jeśli nie posiadasz wspomnianych materiałów oferujemy również ich wykonanie.
04
Projekt graficzny
Gdy już posiadamy materiały oraz znamy koncepcję projektu przystępujemy do tworzenia wizualizacji graficznej. Gotową wizualizację przesyłamy do Ciebie w celu ustalenia ewentualnych poprawek.
05
Wykonanie sklepu
Po zatwierdzeniu projektu graficznego, przystępujemy do stworzenia go w formie sklepu internetowego. Gotowy już sklep udostępniamy na własnym serwerze jako wersję testową, która pozwala na zapoznanie się z ostatecznymi możliwościami, jak i jego funkcjami. Etap ten pozwala jeszcze na wprowadzenie poprawek związanych z samym funkcjonowaniem.
06
Upublicznienie
Gdy uznasz, że sklep jest już gotowy i chcesz go udostępnić swoim klientom, przystępujemy do jego uruchomienia na naszym lub innym wybranym serwerze. Po instalacji i skonfigurowaniu, witryna jest upubliczniana poprzez zgłoszenie jej do najpopularniejszych wyszukiwarek i katalogów firmowych. Dla niektórych sklepów prowadzimy jeszcze trzymiesięczne monitorowanie efektu indeksowania podstron oraz produktów przez wyszukiwarkę Google w odniesieniu do najważniejszych punktów tematycznych, dzięki temu nanosimy jeszcze poprawki w treściach związanych w SEO.

 

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów
Wykorzystaj potencjał sprzedaży online
i bądź zawsze o krok do przodu od innych

 

Musisz wiedzieć o tym, że ...

zapewniamy obsługę oraz wsparcie techniczne

Nasza współpraca nie kończy się tylko na wykonaniu pojedynczej usługi. Każdy klient otrzymuje w ramach gwarancji kompleksowe wsparcie merytoryczne oraz techniczne. Istnieje również możliwość skorzystania z usług dodatkowych, jakim jest serwis.

Miacom Studio
ul. 11 Listopada 35B lok.10
95-040 Koluszki
NIP: 7282560830

Tworzenie profesjonalnych stron i sklepów internetowych
Jesteśmy do Twojej dyspozycji
pn-pt w godzinach 900 - 1700

Biuro Obsługi Klienta
T: +48 880 186 241
M: bok@miacom-studio.pl
social media: facebook